PRIVATE HIGHER EDUCATIONAL ESTABLISHMENT "KRAMATORSK INSTITUTE OF ECONOMICS AND HUMANITIES"

ЧАСТНОЕ ВЫСШЕЕ УЧЕБНОЕ ЗАВЕДЕНИЕ "КРАМАТОРСКИЙ ЭКОНОМИКО-ГУМАНИТАРНЫЙ ИНСТИТУТ"

Материально-техническая
база

 

Вітаємо із захистом!

16 чрвня 2016 року (м.Київ) відбувся захист дисертації
Мальцевої Людмили Василівни
на тему: "Комунікативно-прагматичні стратегії адаптації наукового дискурсу (на матеріалі навчально-наукових текстів французькою, англійською, українською та російською мовами)" На підставі рішення Атестаційної колегії від 29 вересня 2016 р. Мальцевій Людмилі Василівні присуджено науковий ступінь
кандидата
філологічних наук

 

***

КЕГІ ЗАПРОШУЄ 
на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ з

  • МАТЕМАТИКИ
  • БІОЛОГІЇ
  • ІСТОРІЇ
  • АНГЛІЙСЬКОЇ  МОВИ
  • УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ

Підготовчі курси допоможуть Вам більш впевнено виконати завдання незалежного тестування і вступити до нашого інституту на спеціальності:

6.030601  Менеджмент
6.030508  Фінанси і кредит
6.030504 Економіка підприємства
6.010101  Дошкільна освіта
6.010102  Початкова освіта
6.020302  Історія
6.030102  Психологія
6.020303  Філологія:
іноземні мовиангл.-нім., англ.-франц.,англ.-кит., кит.-англ.
-укр. мова  та рос.мова і зарубіжна література

Довідки та запис на курси за телефоном (06264) 5-01-59

 

 

 

 

 
 


СТУДЕНЧЕСКАЯ ЖИЗНЬ

Зимова «Студентська веселка ' 2016»


З 11 по 13 лютого на території бази відпочинку «Полярна ведмедиця» у Святогірську відбувся регіональний форум молодіжних лідерів студентського самоврядування «Студентська веселка». Цей щорічний захід являє собою конкурс між командами вищих навчальних закладів Донецької області. Зимова «Веселка» була оголошена казковою.

Краматорський економіко-гуманітарний інститут представляла команда «Табор уходит в небо» у складі 8 осіб (Гиренко Давид – капітан команди, Юрченко Олена – представник ради студентів, Колєснікова Т. В. – інспектор з ВР, Крючкова Валерія, Трепак Ярослав, Савина Карина, Коновалова Арина, Редько Тимофій). Студенти заздалегідь готували казкову відеопрезентацію команди та сценку на конкурс «Привітання».

Протягом 3 днів студенти брали активну участь у різноманітних іграх, конкурсах, квестах, тренінгах та майстер-класах. Також було організовано зустріч із заступником губернатора та представниками учнівського самоврядування, круглий стіл з проблем розвитку патріотизму серед молоді, екскурсію до Святоуспенської лаври і волонтерську поїздку до «Смарагдового міста» для зустрічі з дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування.Наша команда, не зважаючи на свій дебют, повернулася не з порожніми руками. «Табор уходит в небо» була відзначена грамотами за участь у форумі та за ІІ місце у конкурсі «В гостях у казки», вразивши журі чайною церемонією та вечором китайських казок. Також приємною несподіванкою став подарунок від організаторів – торт з емблемою форуму. Та найголовніше те, що «Студентська веселка» подарувала усім учасникам нових друзів та масу незабутніх вражень, нікого не залишивши байдужим.

***

 

Голобородьківські читання

2.12.2015 актовий зал Краматорського економіко-гуманітарного інституту приймав гостей Голобородьківських читань, проведених викладачем кафедри педагогіки та управління освітою Півнем Володимиром Федоровичем. Слухачі, серед яких були присутні студенти, викладачі, співробітники інституту, а також учні міських шкіл, могли познайомитися з непересічною особистістю українського поета-сучасника Голобородька Василя Івановича, зазирнути у безкраї глибини творчості митця, розширити свої знання з сучасної української літератури. Під час заходу до уваги гостей були запропоновані презентація, читання та обговорення творів Василя Івановича, спогади та враження від особистих зустрічей з поетом Півня В.Ф.

Особливість творів Голобородька – у його ставленні до світу, який часто був несправедливим до нього, але дарував чимало вражень, розбурхував душу, надихав на боротьбу за право творити. Це людина унікальна не лише своїм талантом, але й власною внутрішньою силою, яка дозволила йому не тільки не зламатися під тиском системи, але й продовжувати йти життєвим шляхом з високо піднятою головою.

Поезії Голобородька особливі не стільки формою свого викладу – а це здебільшого верлібри, – але й тою силою образів, якими наділяє іх авторське бачення. Скільки чудових метафор і порівнянь можна знайти у них; ти ніби бачиш кольори, чуєш звуки, відчуваєш тремтіння повітря навколо, смакуєш сіль пекучих сліз... Читач навіть не одразу помічає відсутність рими – настільки ритмічно линуть рядок за рядком, переносячи у чарівний світ  автора. Але твори Голоборьдька не завжди ліричні й чутливі – іноді вони пекельно-болючі, іноді – гостро соціальні, іноді – відчайдушно- зневірливі... Можна чимало говорити про творчість та особистість цієї визначної людини, але, напевно, краще власноруч гортати сторінки його історій, які нікого не залишать байдужим.

Висловлюємо подяку організаторам читань, які відродили добру традицію нашого інституту. Ви допомагаєте нам розвиватися та збагачуватися неоціненим скарбом слова та думки.

Після дощу 

Дощ пройшов.
На телевежі
Сохнуть неба сині рядна.
В трави обпадають вишні,
Як червоні краплі граду.

По росі бредуть корови
Під зелено-синім гаєм.
Кінострічкою дорога
Пшеницями пробігає.

Пшениці, як ліс, на ниві.
Ми таких іще не знали!..
Йдуть машини вмиті в зливі,
Давлять шинами дзеркала.

В. Голобородько, 1963.

 

***

У КЕГІ відзначили 25 річницю Революції на граніті

Цього року Україна відзначила 25 річницю Революції на граніті – акції студентської непокори, що сколихнула суспільне і політичне життя початку 90-х років та увійшла до історії нашої держави  як перший успішний ненасильницький політичний протест проти чинної комуністичної влади в УРСР, поштовх до демократизації українського суспільства.

Революція на граніті стала переламним моментом в утвердженні незалежності України, а молоде покоління вже на початку 90-х років засвідчило своє бажання і відстояло право жити у вільній демократичній державі. Юнацький ентузіазм, помножений на чітку та продуману організацію акції, дав змогу проявити неабиякий політичний потенціал українського молодіжного руху, який змусив рахуватися з собою і тодішніх компартійних можновладців, і досвідчених діячів опозиції.

На справжнє святкування перетворили відзначення річниці революції у ПВНЗ «КЕГІ» вихованці школи-інтернату № 3 м. Краматорська на чолі з керівником – педагогом-організатором Новреслі Юлією Зікретівною.

Дівчата і хлопці у вишиваних сорочках заспівали чудових пісень, провели короткий історичний екскурс щодо причин, ходу та результатів Революції на граніті, виступили з надзвичайно експресивними та промовистими танцювальними номерами. Виступ гостей став надзвичайно цікавим та інформативним, адже кожен з нас має пам'ятати свою історію та на її підвалинах будувати своє майбутнє і майбутнє своєї країни.

Ніхто не залишився байдужим до тої щирості, якою були просякнуті кожне слово та жест дітей. Присутні відзначили, що саме сьогоднішні школярі – майбутнє нашої країни, що поведуть її далі шляхом миру та добробуту. Тож побажаємо нашій країні та кожному її громадянинові миру,  злагоди та процвітання на усі роки!

***

Как китаистов в студенты посвящали

Подобно нежным лепесткам благоуханного лотоса, напиващимся каплями живительной росы в часы утренней безмятежности у подножия величественной Тянь-Шань, пытливые студенческие умы жадно вбирают питательную влагу знаний в стенах КЭГИ. А  какие еще образы могут прийти в голову, если вы находитесь на посвящении в китаисты?! Много воды утекло с тех самых пор, как впервые эти несмелые отроки переступили порог нашей гостеприимной alma mater (почти два месяца), однако из их уст уже льется речь басурманская (читай китайская). А как вы думали, здесь из первокурсников строгие преподаватели лепят настоящих китаистов.

Итак, обо всем по порядку. Приветствовали гостей праздника презентацией специальности – красочной и информативной, наполненной колоритом изучаемого предмета. После напуственных слов ректора Валерия Васильевича Лантуха студентка группы ИЯ-13-1к Валерия Хрипунова открыла праздничную программу китайской песней «Маленькое яблочко». Следующий номер в исполнении Евгения Устинова (ИЯ-14-1к) невольно натолкнул на мысль: а знаем ли мы Пушкина? И тут же подсказал ответ – ТАКОГО Пушкина мы не знаем. Впрочем, всем известное стихотворение «Я Вас любил...» звучит не менее поэтично и на китайском языке, что в очередной раз подтверждает аксиому – любовная лирика на всех языках звучит одинаково прекрасно.

А затем была песня... Песню «Спи собі сама» великолепно исполнили Елена Юрченко и Давид Гиренко, студенты 2 курса, они же по совместительству ведущие. Но на этом 2 курс не угомонился и явил изумленному взору присутствующих сценку «Бай Сюе Джу» («Китайская Белоснежка»). Звучит оригинально, а выглядит еще более оригинально, словами этого не передать.  И хотя сюжет остался традиционным, все персонажи оказались настолько колоритными, что мозг зрителей взорвался маленькими красочными феерверками.

«Китайская Белоснежка» плавно очертила границу вступительной части мероприятия и подвела первокурсников к принятию присяги на верность родной специальности. Нестройным хором новопосвященные подтверждали каждый пункт клятвы первокурсника и даже вставили свои пять китайских копеек в ответном слове. Но этого им оказалось мало и они дружно грянули в ответ на «Белоснежку» своим театральным талантом, а точнее сценкой «После ЗНО», которая раскрыла все муки выбора абитуриентом учебного заведения после успешного прохождения тестирования. 

Когда все развеселое безобразие на сцене подошло к концу, настал черед по-настоящему окунуться в мир китайской культуры. Заведующая секцией восточной филологии Оксана Федоровна Тихонова ввела гостей в чудесный и таинственный мир чайной церемонии. Она рассказала о посуде и сортах чая, о методах и технике его заваривания. На несколько волшебных мгновений мы стали свидетелями известной на весь мир китайской чайной церемонии и даже смогли попробовать ароматный напиток.

Ощущение какой-то нереальности, сказочности еще долго преследовало после окончания праздника. Благодарим всех организотаров и участников посвящения в китаисты, поздравляем первокурсников со вступлением в дружную семью КЭГИ, желаем им успехов, новых достижений и только приятных впечатлений!

 

***

Добавим каплю творчества!

Учебный процесс был бы серой и не запоминающейся рутиной, если бы у студентов не было возможности развивать свою творческую жилку и проявлять индивидуальность в рамках практических занятий, лекций и семинаров. Нам, преподавателям практики устной и письменной речи иностранных языков, дать студенту необходимое «место для маневра» проще всего.

Самое главное, дать буйным юным головам понять, что когда они получают задание на проектную работу, то границы их собственной фантазии могут ограничивать только они сами. Как можно легко понять, разговорные темы, связанные с путешествиями, странами, международными контактами дают самую благодарную почву для студенческого творчества.

Каждый может взять для разработки именно то, к чему имеется живой интерес, и это особо ценный мотивирующий фактор. Когда проектная работа готова, студенты действительно волнуются, представляя ее «широкой аудитории», поражаются находкам и необычным подходам друг друга, задают вопросы.

Второму курсу «иностранцев» была предложена проектная работа «Tour with me» («Путешествуйте со мной»), где студенты выступали в роли владельца туристической фирмы. Они рассказывали о своих воображаемых заведениях, их истории развития, основных направлениях деятельности, представляли аудитории отдельно взятый тур и презентовали собственный рекламный буклет.

Это было великолепно! Студенты забывали о том, что надо волноваться о том, КАК говорить, поскольку им было важно О ЧЕМ говорить! Они ХОТЕЛИ ГОВОРИТЬ! Кто-то ограничивался более краткими и скромными фразами, кто-то разливался мыслью по древу. Не в этом была суть! Каждый старался представить свое детище в лучшем виде, все объяснить, все рассказать, доходчиво ответить на все вопросы.

Когда были заслушаны  все проекты, группы голосовали за лучшие проекты, и лучшая тройка получила 3, 2 и 1 дополнительный балл к результату семестра. Вы отлично поймете общую атмосферу занятий, посвященных проектной работе, взглянув на плакаты и буклеты, любовно подготовленные нашими студентами.

Молодцы! Так держать! Полученный опыт обязательно пригодится вам в будущем, когда сама жизнь потребует от вас ярких и нестандартных решений!

Ст.преп.кафедры иностранной филологии Частникова С.А.

 

 

 

Внимание  всем  студентам !

В новом учебном году в нашем институте
вас ждут следующие кружки, студии и секции:

- вокальная студия;
- школа-студия восточных танцев;
- театральная студенческая студия;
- студенческая команда КВН;
- секция восточных единоборств.

Надеемся, что  каждый из вас найдет себе занятие по душе.

А у вас есть свои идеи и предложения?

Ждем вас в ауд.4.101
(4 корпус КЭГИ, 1 этаж)

 

ОТДЕЛЕНИЕ ПО ВОСПИТАТЕЛЬНОЙ РАБОТЕ

Заведующая ОВР :
         -Литовченко Нелли Александровна;
   
          -  раб.телефон  5-01-59;
          - ауд.4.102 ,4 корп. КЭГИ, 1 этаж.

 

График работы
отделения по воспитательной работе

понедельник    -  8.30-12.00, 12.30-17.00
вторник            -  8.30-12.00, 12.30-17.00
среда                  -  8.30-12.00, 12.30-17.00
четверг              -  8.30-12.00, 12.30-17.00
пятница             -  8.30-12.00, 12.30-17.00

 обеденный перерыв - 12.00-12.30

Вокальная студия

понедельник – четверг 15.00 -15.45

 

 

 

www.kegi.com.ua

***

Курси з української мови для осіб, які бажають підвищити рівень знань для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою (див.)

***

Щодо проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

***

24 листопада 2016 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція
«Олекса Тихий: вчора і сьогодні»
дивитися

***

Накази про зарахування на навчання від 12.08.2016 №54-56 (денна форма: 1 курс, 2 курс, 3 курс)

від 26.08.2016 №61, 62, 63 (заочна форма, додатки: 1 курс, 2 курс, 3 курс)

***

Зміни до Правил Прийому до ПВНЗ "КЕГІ" у 2016 році

***

Складання іспитів HSK
студентами секції східних мов
дивитися

***

Повідомлення про ліцензування освітніх послуг

***

Положение о приемной комиссии КЭГИ

***

Краматорский клуб любителей МРК и китайской культуры вошел в 10 лучших клубов-слушателей Международного радио Китая


Краматорский экономико-гуманитарный институт включен в список, опубликованный англоязычным изданием « Higer education in Ukraine » как вуз, осуществляющий подготовку иностранных студентов

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
 
 
 
 

 

 

 

 

Наш адрес:

Адрес приёмной комиссии:

84300 Украина, Донецкая область, г.Краматорск, ул. Парковая, 43а

ул. Социалистическая, 47 (за гостиницей «Краматорск»)

Телефоны:

ректорат
+ 38 (0626) 44-26-45

приемная комиссия
+38 (06264) 5-01-59

 

return_links(); ?>